دوره آنلاین React JS پیشرفته

در این دوره یاد میگیرید که چطور به صورت حرفه‌ای برنامه‌نویسی کنید، مطمئنا این دوره تنها به React ختم نخواهد شد و شما تکنولوژی‌هایی مثل Webpack, Eslint, GraphQl و غیره را نیز یاد خواهید گرفت.

شروع دوره‌ی مقدماتی  React در این سایت و جذابیت آن برای من، و شاگردان بسیار عالی ای که در آن شرکت کردن، من را بیش از پیش علاقه‌مند کرد که این دوره را برگذار کنم.

در این دوره با شما همراه خواهم بود تا تمام دانشی که یک Senior FrontEnd Engineer در بهترین شرکت‌های ایران و دنیا دارد را در اختیارتان بگذارم.

برای یک پروژه‌ی حرفه ای در دنیای امروزی دانش‌های زیادی مکمل می‌شوند که خارج از دنیای React ولی با آن در ارتباط هستند، همانند Redux، Jest. Webpack و غیره. این که چطور این‌ها در کنار یکدیگر نقش بازی میکنند دلیلی است که یک Mid Level Engineer را به Senior تبدیل می‌کند.

مطمئنا مبانی دیگری برای Senior شدن هست که اگر لازم باشد بیشتر به آن می‌پردازم ولی مطمئنا دانش فنی یکی از مهم ترین عناصر آن است و این دوره اطلاعات زیادی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

اگر دوره‌ی مقدماتی را گذرانده‌اید یا در شرکتی به عنوان Mid Level مشغولید، یا ممکن است Senior باشید، این دوره شما را با لول بالایی از کد زدن در FrontEnd آشنا می‌کند.

 

مطمئنا گروه تلگرامی که در شکل گرفته‌است امکان آن را برای شما فراهم میکند تا هر سوالی می‌خواهید بپرسید و جواب آن را بگیرید.

سوالات دوستان در دوره مقدماتی به بیش از ۱۰ ویدئوی تکمیلی تبدیل شده است و هنوز همراهشان هستم تا از یادگیریشان اطمینان حاصل کنم.

امیدوارم شما را در طول دوره ببینم.

محتوای دوره

مقدمات
کار با NextJs
کار با CSS و روش‌های مختلف Style دادن به پروژه
معرفی Design Pattern ها و Best Practice ها در پروژه های React
شروع پیاده‌سازی یک Design System و برنامه ‌نویسی کامپوننت‌های Basic و Reusable پروژه
پیاده‌سازی Routing و استفاده از Next Js Route
کار با Redux
پیاده ‌سازی و معرفی Testing
روش Deploy کردن پروژه
معرفی Restful APIs
کار با Cookie و برنامه نویسی حالت های Authenticated در پروژه با SSR
معرفی و کار با GraphQL
کار کردن با Gatsby JS

درباره مدرس

احسان گازار

۲ دوره‌ها

ثبت نام نشده

دوره شامل

  • ۵۴ درس‌ها