دوره آنلاین React JS مقدماتی

در این دوره یاد میگیرید که چطور با یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین کتابخانه‌‌های جاوااسکریپت یعنی React JS یک فروشگاه و بلاگ رو در FrontEnd داشته باشید.
 

چندین سالی هست که React JS به لیست Library های JavaScript اضافه شده و می‌دونین که خب توسط Facebook هم مدیریت میشه و ورژن های جدیدش ارائه میشه.

خب مزایایی که React ارائه داد و سادگی استفاده اش باعث شد از وقتی با بازار اومد همه راجبش صحبت کنن و الان تقریبا درصد زیادی از محصولات با این تکنولوژی در FrontEnd نوشته میشن.

نمودار زیر که من از سایت StackOverFlow گرفتم نشون میده که محبوبیت ReactJs و تعداد سوالاتی که در این وب‌سایت در حال پرسیده شدن و پاسخ گرفتن هستن، در حال زیاد شدن هست و خب همین‌طور میبینید که درصد کمتری رو Angular و VueJs شامل میشن.

یادگیری React خب مسلما به شما بازار کار بهتر و مطمئن تری رو ارائه میده و خب به دلیل گسترگی استفاده می‌تونین محصولات خیلی پیچیده رو هم به راحتی باهاش برنامه نویسی کنید.

این دوره که در اصل تمام دانش مقدماتی هست که تیم FrontEnd در React در سطح Mid Level ازش استفاده میکنه میتونه بهتون کمک کنه که طی چند ساعت با نحوه‌ی ساختن یک ‌وب‌سایت آشنا بشید و بتونین رزومه خودتون یا محصولی که در ذهن دارین رو برنامه نویسی کنید.

ـ

پروژه

برای این که بعد از دیدن ویدئو ها مطمئن بشیم که به خوبی محتواها رو به خاطر سپردید و میتونین استفاده کنین لازم هست پروژه‌ی عملی ای انجام بدین. پیشنهاد من تعریف یک پروژه شخصی هست که در طول دوره اون رو develop کنید.

مشخصا سوالات زیادی براتون مطرح خواهد شد که در گروه تلگرامی دوره میتونین مطرح کنین و اگر سوالات کمی متداوم بشن مسلما من ویدئوی تکمیلی به دوره اضافه خواهم کرد و جواب سوالات رو خواهم داد.

شما می‌تونید این پروژه رو به راحتی جزوی از رزومتون قرار بدین و برای کارهای Junior تا Mid-Level در برنامه نویسی FrontEnd درخواست بدین.

ـ

سوالات متداول:

  • آیا دوره برای کسی که CSS, HTML و JavaScript رو مسلط نیست یا اصلا بلند نیست خوب است؟
    بله، و در اصل من پیشنهاد میکنم اگر فقط میدونید که CSS برای استایل دادن و JavaScript برای انجام تغییرات در صفحه و HTML تگ ها برای مشخص کردن المنت‌ها در صفحه هستند، حتما این دوره شروع خوبی براتون خواهد بود. چون به راحتی با تمام این‌ زبان‌ها رو در قالب کاربردی به یکدیگر متصل می‌کنید و بهتر یاد میگیرید.
  • آیا این دوره برای برنامه نویسان Backend خوب هست؟
    اگر برنامه‌نویس زبان های Object Oriented هستید حتما این دوره براتون جالب خواهد بود و می‌بینید که چطور Functional Programming نقش بزرگی رو در React بازی میکنه. پیشنهاد میکنم حتما اگر می‌خواهید سمت Full Stack Developer شدن بیاین با این دوره شروع کنید.
  • آیا میتوانم با اکانت Paypal پرداخت کنم؟
    اگر خارج ایران هستید، میتوانید از Paypal برای پرداخت استفاده کنید، فقط کافی است مبلغ ۵۹ دلار آمریکا (TAX اضافه شده است) برای من واریز کنید و سپس مسیجی در تلگرام یا اینستاگرام من بفرستید تا اکانتتان در سایت active شود.(لینک)

محتوای دوره

سوالات متداول
تکلیف دوره
جلسات آنلاین / رفع اشکال و بررسی کد‌ها
برنامه‌نویسی تکلیف دوره و پروژه Todo

درباره مدرس

احسان گازار

۲ دوره‌ها

+۱۱ ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • ۵۰ درس‌ها